| Model nr. | ZD-FB2 |
|---|---|
| breedte | 10-20 mm |
| betalingstermijn | 30% T/T voorschot + 70% saldo |
| Geallieerd of niet | Op maat gemaakt |
| MOQ | 3 ton |
| Model nr. | ZD-FB2 |
|---|---|
| breedte | 10-20 mm |
| betalingstermijn | 30% T/T voorschot + 70% saldo |
| Geallieerd of niet | Op maat gemaakt |
| MOQ | 3 ton |
| Model nr. | ASTM A53 GR. B. |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | 16Mn |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | 42CrMo |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | 16MnDG |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | 16Mn |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-SSPIPE |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Op maat |
| Materiaal | 201, 304, 304L, 316, 316L, 317L, 321, 347 |
| Dikte | 0.1mm60mm |
| Buitendeursdiameter | 6mm2500mm (3/8“ - 100“) |
| Oppervlaktebehandeling | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | 201 301 304 316 316L 310S 321 410 420 430 |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| Breedte | 10 mm-3000 mm |
| Op maat gemaakt | - Jawel. |
| Oppervlaktebehandeling | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | 201 301 304 316 316L 310S 321 410 420 430 |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| Breedte | 10 mm-3000 mm |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |