| Model nr. | ZD-HRSU600 |
|---|---|
| Materiaal | S240gp/S270gp/S330gp/S355gp/S390gp/S460ap |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Productie-normen | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model nr. | ZD-HRSU600 |
|---|---|
| Materiaal | S240gp/S270gp/S330gp/S355gp/S390gp/S460ap |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Productie-normen | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Modelnummer | ZD-HRSU600 |
|---|---|
| Materiaal | S240gp/S270gp/S330gp/S355gp/S390gp/S460ap |
| Op maat gemaakt | Ja |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Productie-normen | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model nr. | ZD-HRSU |
|---|---|
| Materiaal | S240gp/S270gp/S330gp/S355gp/S390gp/S460ap |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Productie-normen | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model nr. | ZD-HRP10T1250 |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Toepassing | Mould & Dies, scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
| Speciaal gebruik | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines in eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten, sli |
| Voorraad | Voorraad |
| Model nr. | ZD-HAS123 |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Productnaam | Hoekstaal |
| Materiaal | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Lange | 2 m, 5 m, 6 m of indien vereist |
| Model nr. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Lengte | Op maat gemaakt |
| breedte | 12-300 mm |
| Dikte | 3-60 mm |
| Afdelingsvorm | rechthoekig |
| Model nr. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Lengte | Op maat gemaakt |
| breedte | 12-300 mm |
| Dikte | 3-60 mm |
| Afdelingsvorm | rechthoekig |
| Model nr. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Lengte | Op maat gemaakt |
| breedte | 12-300 mm |
| Dikte | 3-60 mm |
| Afdelingsvorm | rechthoekig |
| Model nr. | ZD-HRSFBW120 |
|---|---|
| Naam van het product | platte staalstaaf |
| betalingstermijn | 30% T/T voorschot + 70% saldo |
| Geallieerd of niet | Op maat gemaakt |
| MOQ | 3 ton |