| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Jawel. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-gsp |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Jawel. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-gsp |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Merknaam | Zhengde |
| Model nr. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Lengte | Op maat gemaakt |
| breedte | 12-300 mm |
| Dikte | 3-60 mm |
| Afdelingsvorm | rechthoekig |
| Model nr. | S235JR S275JR S355JR |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ASTM A36 A106 |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | 27SiMn |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |