| Model nr. | ZD-gsh |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Jawel. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-gsp |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
|---|---|
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Productie-normen | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Specificatie | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Cetificatie | SGS VAN CE ISO |
| Gebruik | Bouwconstructiemateriaal |
| Model nr. | ASTM A283GRC A284GRB A306GR55 Q235 |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | SB450 |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | SB450 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Breedte | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | Q235/Q345/Ss400/St372/St52/Q420/Q460/S235jr/S275jr |
|---|---|
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | KOOLSTOFSTAALreeks |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |