| producten | de strook van het de lentestaal |
|---|---|
| Inspectie | De Partij van de Thirdyinspectie |
| Eindbeschermer | Plastic buisdop, ijzeren beschermdoos |
| verlenging | 18-25% |
| Breedte | 600 tot en met 1500 mm |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Specificatie | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Cetificatie | SGS VAN CE ISO |
| Gebruik | Bouwconstructiemateriaal |
| Cetificatie | SGS VAN CE ISO |
|---|---|
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Gebruik | Bouwconstructiemateriaal |
| Specificatie | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Model nr. | S0926-044 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Gebruik | Bouwconstructiemateriaal |
| Patroon | scheurdaling |
| Graad | SGCC, DX51D, DC03 enz. |
| Model nr. | SA414GrA |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Toepassing | Mould & Dies, Ship Plate, Boiler Plate, Container Plate, Flange Plate, Architect gebruikt |
| Speciaal gebruik | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines in eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten, sli |
| Voorraad | Voorraad |
| Model nr. | P9, P11, P22 Gr. 6 4130, 4140 |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-SSPIPE80 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Op maat |
| Naam van het product | Roestvrijstalen buizen |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| Overdosis | 10mm300mm |