| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100+ton+10 dagen |
| Place of Origin | CHNIA |
| HRB | Hard hoogtepunt |
|---|---|
| Steekproef | Beschikbaar |
| Bedrijfstype | Vervaardiging |
| Tolerantie | ±1% |
| Artikelnr | B879 |
| Model NO | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| Prijsstijging | CIF CFR FOB ex-werk |
| Productnaam | Q195 Q235 Ms Mild HR Steel Coil Zwart Carbon Steel Coil A36 S235jr S355 SS400 |
| HRB | Hard hoogtepunt |
| Productcategorie | Koolstofstaalspoel |
| Model NO | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| Steekproef | Beschikbaar |
| HRB | Hard hoogtepunt |
| Item nee | B879 |
| Cijfer | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
| Stam | Hydraulisch |
|---|---|
| HRB | Hard hoogtepunt |
| Oppervlakte -afwerking | Regelmatige Spangle, nul Spangle, chromate, geoliede |
| Prijsstijging | CIF CFR FOB ex-werk |
| Tolerantie | ± 1% |
| Tolerantie | ± 1% |
|---|---|
| Productnaam | Q195 Q235 Ms Mild HR Steel Coil Zwart Carbon Steel Coil A36 S235jr S355 SS400 |
| Zakelijk type | Fabrikant |
| Item nee | B879 |
| Stam | Hydraulisch |
| Business Type | Manufacturer |
|---|---|
| Sample | Available |
| Grade | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
| Decoiler | Hydraulic |
| Model No | SA210 ASTM A213 T12 |
| Cijfer | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
|---|---|
| Prijsstijging | CIF CFR FOB ex-werk |
| Steekproef | Geanswilie |
| Model NO | SA210 ASTM A213 T12 |
| Zakelijk type | Vervaardigers |
| Model nr. | SB450 |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | SB450 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Breedte | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | Q235A Q235B Q235C |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | Q235A Q235B Q235C |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Breedte | 10 mm-3000 mm |