| Model nr. | ZD-GSC |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | SGCC,DC51D,Dx51d,Dx52D,Sgcd,Q195,Q235,Sghc,Dx54D, |
| Model nr. | ZD-GSC |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572/SGCC/CGCC/Tdc51dzm/T |
| Model nr. | Kleur: aangepaste PPGI spoelen |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | PPGI-Rollen |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | ZD-gsp |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Kookplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Kookplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Materiaal | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Schipplaat, Ketelplaat, Containerplaat |
| De rand | Molenrand, gesneden rand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |