| Model nr. | DB460 ASTM/AISI/SGCC/CGCC/TDC51DZM |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DB460 ASTM/AISI/SGCC/CGCC/TDC51DZM |
| Model nr. | : ZD-HRC 25T1250 |
|---|---|
| Toepassing | Bouw, machinebouw, aardolie, metallurgie, scheepsbouw |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 enz. |
| Model nr. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Materiaal | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| Breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |
| Materiaal | 200 serie, 300 serie, 400 serie... |
|---|---|
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Model nr. | ZD-SSCOIL1250 |
|---|---|
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Schipplaat, Ketelplaat, Containerplaat |
| De rand | Molenrand, gesneden rand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | Dx53D, DX54D SGHC, SGCH |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Toepassing | Vorm & Matrijzen, Schipplaat, Ketelplaat, Containerplaat, Flensplaat |
| Speciaal gebruik | Scherpe Hulpmiddelen, die Hulpmiddelen, Snijders in Gemeenschappelijk Staal, Staalplaat Met hoge wee |
| Voorraad | Voorraad |
| Model nr. | ZD-Hgspdn80 |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |