| Model nr. | 23Q110 23Q120 23Q130 23Q140 23Q150 |
|---|---|
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |
| Model nr. | 23q110 23q120 |
|---|---|
| Toepassing | Transformer |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Cijfer | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
|---|---|
| Prijsstijging | CIF CFR FOB ex-werk |
| Steekproef | Geanswilie |
| Model NO | SA210 ASTM A213 T12 |
| Zakelijk type | Vervaardigers |
| Amerikaanse standaard/Europese standaard | ASTM A792M |
|---|---|
| PE -coatingstructuurstandaard (μm) | Geliefd van Jehovah, 1/15 |
| Potloodhardheid | Niet minder dan HB |
| verlenging na onderbreking | Meer dan 20% |
| Impact -energie | Niet minder dan 9J |
| Totaal gewicht van het plateren beide kanten (buiten/binnen) | 150 g/(75/75 of 85/65) |
|---|---|
| Uitvoerende standaard | GB/T12754-2019 |
| Treksterkte | 270-500 MPa |
| Levert kracht op | > 300 MPA |
| Specificatie van de breedte van koudgewalst substraat | 1200 mm |
| Model nr. | ZD-gshdx51t0.2w1200 |
|---|---|
| Toepassing | Bouw, dakbedekking, industrie, scheepsbouw |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-gshdx51t1w |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Amerikaanse standaard/Europese standaard | ASTM A792M |
|---|---|
| Koudgewalste substraatdikte | ≥ 0,41 mm |
| Uitvoerende standaard | GB/T12754-2019 |
| Specificatie van de breedte van koudgewalst substraat | 1200 mm |
| Metalen coating legering samenstelling | AlZnMg of gegalvaniseerd AlMg |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |