| Modelnummer | ZD-HGSPDN20 |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | Ja |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-gsh |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
|---|---|
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Productie-normen | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model nr. | Q235/Q345/Ss400/St372/St52/Q420/Q460/S235jr/S275jr |
|---|---|
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | KOOLSTOFSTAALreeks |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Potloodhardheid | Niet minder dan HB |
|---|---|
| Totaal gewicht van het plateren beide kanten (buiten/binnen) | 150 g/(75/75 of 85/65) |
| verlenging na onderbreking | Meer dan 20% |
| Etiketdikte | ≥ 0,45 mm |
| Treksterkte | 270-500 MPa |
| Cetificatie | SGS VAN CE ISO |
|---|---|
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Gebruik | Bouwconstructiemateriaal |
| Specificatie | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| HRB | Hard hoogtepunt |
|---|---|
| Steekproef | Beschikbaar |
| Zakelijk type | Fabrikant |
| Tolerantie | ± 1% |
| Item nee | B879 |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Sollicitatie | Ppgi |
| Rand | Spleetrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Dikte | 1 mm-30 mm of indien vereist |