| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Schipplaat, Ketelplaat, Containerplaat |
| De rand | Molenrand, gesneden rand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC10T1500 |
|---|---|
| Toepassing | Kookplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Materiaal | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |
| Behandeling | gegalvaniseerd |
|---|---|
| Normen | ASTM, GB, JIS |
| Hardheid | Hard hoogtepunt |
| Gebruik | Bouwconstructiemateriaal |
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Model NO | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| Steekproef | Beschikbaar |
| HRB | Hard hoogtepunt |
| Item nee | B879 |
| Cijfer | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
| Productcategorie | PPGI stalen spoel |
|---|---|
| Inclusief gemetalliseerde laag, de dikte na het schilderen | ≥0,46 mm |
| Totaal gewicht van het plateren beide kanten (buiten/binnen) | 150 g/(75/75 of 85/65) |
| Etiketdikte | ≥ 0,45 mm |
| Specular Gloss of Topcoat | Glossigheid van afwerking verfspiegeloppervlak: ≥40 graden |
| Hs Code | 7210490000 |
|---|---|
| Width | 600-1500 Mm |
| Products | Spring Steel Strip |
| Zinccoatingtype | Hot-dip Galvanized |
| Inspection | Thirdy Inspection Party |
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
|---|---|
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Productie-normen | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model nr. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | De Pijp van het Galvanziedstaal |
| OD-diameter | 13.7-1219.2 mm |
| Model nr. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |