| Model nr. | ZD-SSPLATE |
|---|---|
| Materiaal | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |
| Model nr. | ZD |
|---|---|
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |
| Model nr. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Materiaal | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Dikte | 0.1mm-13mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | ASTM A283GRC A284GRB A306GR55 Q235 |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | A283grc |
|---|---|
| Toepassing | Bouwmaterialen |
| De rand | Bouwmaterialen |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | A283grc |
| Model nr. | SB450 |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | SB450 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Breedte | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | Q235A Q235B Q235C |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | Q235A Q235B Q235C |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Breedte | 10 mm-3000 mm |