| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | ZD-gsp |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Kookplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Kookplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Toepassing | Kookplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |