| Model nr. | ZD-GSC |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | Dx51d, Dx52D, Dx53D, Dx54D, SGCC, Sghc, Sgch |
| Model nr. | ZD-GC004 |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-GC008 |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-GC009 |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Toepassing | Bouw, dakbedekking, industrie, scheepsbouw |
|---|---|
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 0.12mm-30mm |
| Model nr. | ZD-GC001 |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte van de coating | 5-12 μm |
|---|---|
| Product Categorie | Gegalvaniseerde stalen spoel |
| Product Name | DX51D+AZ Gegalvaniseerde spoel 508mm / 610mm 0,3-3mm 1250mm Breedte |
| Toepassingsgebieden | Automotive, Transport, Machine Building |
| Coating Type | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | PPGI-Rollen |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | PPGI-Rollen |
| Model nr. | PPGI-Rollen |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | PPGI-Rollen |