| Toepassing | PPGi |
|---|---|
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Application | PPGI |
|---|---|
| Edge | Slit edge |
| Stock | Stock |
| Material | Dx51d,Dx52D,Dx53D,Dx54D,S250gd,S350gd,S550gd |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Application | PPGI |
| Edge | Slit edge |
| Stock | Stock |
| Material | Dx51d,Dx52D,Dx53D,Dx54D,S250gd,S350gd,S550gd |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Sollicitatie | Ppgi |
| Rand | Spleetrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | S0926-044 |
|---|---|
| Gebruik | Bouwconstructiemateriaal |
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Graad | SGCC, DX51D, DC03 enz. |
| Impact -energie | Niet minder dan 9J |
|---|---|
| Etiketdikte | ≥ 0,45 mm |
| Koudgewalste substraatdikte | ≥ 0,41 mm |
| Metalen coating legering samenstelling | AlZnMg of gegalvaniseerd AlMg |
| Specificatie van de breedte van koudgewalst substraat | 1200 mm |
| Verpakking Details | Klantinstellingen |
|---|---|
| Levertijd | 8work dagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 500+ton+5-8 dagen |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Product Name | DX51D+AZ Gegalvaniseerde spoel 508mm / 610mm 0,3-3mm 1250mm Breedte |
|---|---|
| Coating Type | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Toepassingsgebieden | Automotive, Transport, Machine Building |
| Dikte van de coating | 5-12 μm |
| Product Categorie | Gegalvaniseerde stalen spoel |
| Model nr. | ZD-gshdx51t0.2w1219 |
|---|---|
| Toepassing | Bouw, dakbedekking, industrie, scheepsbouw |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |