| Coating Type | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Product Categorie | Gegalvaniseerde stalen spoel |
| Toepassingsgebieden | Automotive, Transport, Machine Building |
| Dikte van de coating | 5-12 μm |
| Product Name | DX51D+AZ Gegalvaniseerde spoel 508mm / 610mm 0,3-3mm 1250mm Breedte |
| Product Categorie | Gegalvaniseerde stalen spoel |
|---|---|
| Product Name | DX51D+AZ Gegalvaniseerde spoel 508mm / 610mm 0,3-3mm 1250mm Breedte |
| Dikte van de coating | 5-12 μm |
| Coating Type | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Toepassingsgebieden | Automotive, Transport, Machine Building |
| Dikte van de coating | 5-12 μm |
|---|---|
| Product Name | DX51D+AZ Gegalvaniseerde spoel 508mm / 610mm 0,3-3mm 1250mm Breedte |
| Toepassingsgebieden | Automotive, Transport, Machine Building |
| Product Categorie | Gegalvaniseerde stalen spoel |
| Coating Type | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Toepassing | PPGi |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Toepassing | Gebouw, dak, decoratie enz. |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Hardness | Full Hard |
|---|---|
| Length | 1000mm-12000mm |
| Custom Made | Yes |
| Usage | Building Construction Material |
| Treatment | Galvanized |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Specificatie | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Cetificatie | SGS VAN CE ISO |
| Gebruik | Bouwconstructiemateriaal |