| Product Name | DX51D+AZ Gegalvaniseerde spoel 508mm / 610mm 0,3-3mm 1250mm Breedte |
|---|---|
| Product Categorie | Gegalvaniseerde stalen spoel |
| Toepassingsgebieden | Automotive, Transport, Machine Building |
| Dikte van de coating | 5-12 μm |
| Coating Type | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Model nr. | ZD-GSC |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Toepassing | Containerplaat |
|---|---|
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| Model nr. | ZD-gshdx51t1w1200 |
|---|---|
| Toepassing | Bouw, dakbedekking, industrie, scheepsbouw |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | Sgcd1 |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | Sgcd1 |
| Model nr. | ZD-GC02 |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-GC06 |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-GSC |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572/SGCC/CGCC/Tdc51dzm/T |
| Model nr. | ZD-gsc123 |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | SGCD1 SGCD2 SGCD3 |
|---|---|
| Toepassing | Containerplaat |
| De rand | Slitsrand |
| Voorraad | Voorraad |
| Dikte | 1 mm-30 mm |