| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiaal | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Op maat gemaakt | - Jawel. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Merknaam | Zhengde |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 500+ton+5-8 dagen |
| Place of Origin | CHNIA |
| Model nr. | ZD-HAS123 |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Productnaam | Hoekstaal |
| Materiaal | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Lange | 2 m, 5 m, 6 m of indien vereist |
| Model nr. | ZD-HRP |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Toepassing | Mould & Dies, scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
| Speciaal gebruik | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines in eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten, sli |
| Voorraad | Voorraad |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiaal | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiaal | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Op maat gemaakt | - Jawel. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-AS09 |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiaal | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-AS10 |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiaal | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | 23Q110 23Q120 23Q130 23Q140 23Q150 |
|---|---|
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Gewicht van de rol | 0.5t-25t |