| Model nr. | ZD-HRH150T8 |
|---|---|
| Naam van het product | H-balk |
| betalingstermijn | 30% T/T voorschot + 70% saldo |
| Geallieerd of niet | Laag legerd |
| MOQ | 3 ton |
| Model nr. | ASTM 283GRC A284GRB A306GR55 Q235 |
|---|---|
| Naam van het product | H-balk |
| betalingstermijn | 30% T/T voorschot + 70% saldo |
| Geallieerd of niet | Laag legerd |
| MOQ | 3 ton |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiaal | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | ZD-gsp |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Ronde & vierkant |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Overdosis | 1-500 mm op verzoek |
| Model nr. | S235JR S275JR S355JR |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ASTM A36 A106 |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | 27SiMn |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | Q345C |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |