| Model nr. | Q390 Naadloos vierkant buisje |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drank/Melkpro |
| Afdelingvorm | Rond |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Gepaste cyclus | 7-15 dagen |
| Model nr. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Lengte | Op maat gemaakt |
| breedte | 12-300 mm |
| Dikte | 3-60 mm |
| Afdelingsvorm | rechthoekig |
| Model nr. | S420NE S420NL S420ND S420N S420MD |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| De rand | Slitsrand |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | Q195 Q235 Q355 Ss400 S23jr S355jr A36 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Voorraad | Voorraad |
| Materiaal | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Dikte | 1 mm-30 mm |
| breedte | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | H-balk |
|---|---|
| Naam van het product | H-balk |
| betalingstermijn | 30% T/T voorschot + 70% saldo |
| Geallieerd of niet | Laag legerd |
| MOQ | 3 ton |
| Model nr. | H-balk |
|---|---|
| Naam van het product | H-balk |
| betalingstermijn | 30% T/T voorschot + 70% saldo |
| Geallieerd of niet | Laag legerd |
| MOQ | 3 ton |